Miejsce, w którym znajdziesz idealny parapet.
  biuro@bielpar.pl

Jak dbać o Konglomerat Marmurowy?

Jak dbać o Konglomerat Marmurowy?

Problem z plamami lub zarysowaniami na wyrobach kamiennych.

Dostajemy częste zapytania o plamy i zarysowania na konglomeracie marmurowym.

Wybierając konglomerat marmurowy na parapety czy schody mamy nadzieję, na jego odporność na zarysowania lub plamy. Jednak trzeba pamiętać, że to nie jest materiał niezniszczalny. Dla przykładu: gdybyśmy spróbowali zrobić rysę na tym materiale – to po mocniejszym dociśnięciu noża zostaje ślad.

Trzeba pamiętać, że mówimy o parapetach więc na parapetach już zamontowanych NIE PRZEWIDUJE SIĘ  aż takich ciężkich warunków.

Przez nie uwagę użytkownika istnieje możliwość powstania zarysowań lub też plam np. po doniczkach z kwiatkami lub po wodzie przelewającej się z doniczki. Gdy woda nie zostanie starta z parapetu to jasnym jest, że zawsze istnieje możliwość wniknięcia jakiejś części płynów – poprzez mikropęknięcia co powoduje powstanie plam.

Dzięki komunikowania w trakcie zakupów – jak dbać o parapety i stosowaniu impregnatów. W naszej firmie nie zdarzają się reklamacje związane z rysami lub z plamami.

Konglomerat Marmurowy to materiał powstały z połączenia ścinki marmurowej i żywicy poliestrowej wraz z utwardzaczem. Swoją strukturą , twardością i szlachetnością nigdy nie będzie dorównywał Granitowi.

BY W ZNACZNYM STOPNIU ZAPOBIEC ZARYSOWANIOM LUB PLAMOM NALEŻY ZAIMPREGNOWAĆ PARAPETY IMPREGNATEM Aby więc nasz parapet pozostawał w najlepszej kondycji, długie lata, powinniśmy o niego dbać i zabezpieczać go odpowiednim impregnatem.