Co to jest MDF

Nowe kolory Parapetów MDF

By: | Tags: , , | Komentarze: 0 | Kwiecień 11th, 2016

Co to jest MDF?

Nie wszyscy wiedzą co to jest MDF. Płyta MDF jest to produkt drewnopochodny, powstały w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających, w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Jest to materiał o jednorodnej gęstości i składzie surowcowym w całym przekroju, dzięki czemu posiada doskonałą obrabialność mechaniczną w procesie skrawania. Parapety wykonane z płyty MDF pokryte są lakierem akrylowym lub fornirem lub (teoretycznie) nieskończoną ilością dekorów . W naszej firmie znajdziecie Państwo do 120 dekorów i wiele innych fornirów. Gdy mówimy o parapetach lakierowanych w kolorach RAL to właściwie zakres jest nie ograniczony.

ZAPRASZAMY

Hurtownia Parapetów BIELPAR

Pragniemy przedstawić Państwu wysokiej jakości parapety oraz produkty pochodne, które zadowolą najbardziej wysublimowane gusta. Ich jakość jest owocem wysokiej kultury technologicznej, opartej na współpracy z przodującymi firmami na polskim rynku. Staramy się by nasze parapety trafiały do klienta jak najszybciej.

Formularz Kontaktowy

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszej działalności lub interesuje Państwa nasza oferta produktowa – zapraszamy do uzupełnienia formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy można znaleźć na naszej głównej stronie https://bielpar.pl

Historia powstania

Nasza firma powstała wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu jakie występuje na terenie, tak śląskim jak i czeskim, słowackim czy austriackim. Doszliśmy do wniosku, że na rynku brakuje parapetów bardzo wysokiej jakości. Pragniemy przedstawić Państwu najwyższej jakości produkty, które zadowolą najbardziej wysublimowane gusta. Ich jakość jest owocem wysokiej kultury technologicznej, opartej na współpracy z przodującymi firmami na tym rynku.

Co oferujemy?

W dążeniu do stabilnego rozwoju firmy Bielpar , staramy się dostarczać naszym Klientom jak największą paletę, najwyższej jakości produktów. Asortyment obejmuje pełny zakres parapetów – stalowe, aluminiowe, drewnopodobne, konglomeraty, granity, MDF oraz PCV.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

ZESPÓŁ BIELPAR

Współpraca z nami

W związku z ciągłym rozwojem firmy BIELPAR – bardzo chętnie nawiążemy współpracę z hurtowniami, dystrybutorami , składami budowlanymi oraz wykonawcami. Oferujemy bardzo dogodne warunki. Nasze parapety to synonim najwyższej jakości produktów oraz adekwatnej ceny.

Obsługujemy zarówno małe, jak i duże inwestycje, wszelkie hurtownie budowlane, firmy remontowo-wykończeniowe, producentów stolarki okiennej, montażystów oraz klientów indywidualnych. W ramach współpracy z naszymi klientami oferujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo, dla stałych odbiorców proponujemy korzystne rabaty.

tel.: +48512136772
email: biuro@bielpar.pl

Leave a Reply