Miejsce, w którym znajdziesz idealne parapety i okna.
  biuro@bielpar.pl
Kupuj parapety w najlepszej cenie od producenta

Parapety Bieruń

Urządzając nowe mieszkanie lub robiąc generalny remont domu, musimy zadbać nie tylko o dobór mebli, podłóg czy kolorów ścian. Warto także zwrócić uwagę na okna oraz parapety. Te ostatnie stanowią przysłowiową kropkę nad "i". Dzięki dopasowanym parapetom zyskujemy dodatkową przestrzeń na przykład na postawienie dekoracji, ale mamy także ładnie wykończone okno, które będzie na siebie zwracać uwagę. Jak zatem wybrać wewnętrzne i zewnętrzne? Postawić na klasyczne rozwiązania? A może zdecydować się na coś eleganckiego?

Parapety zewnętrzne Bieruń

Na pierwszy plan wysuwają się parapety zewnętrzne Bieruń. Dlaczego ich wybór jest tak istotny? Przede wszystkim, dobrze dopasowany parapet będzie chronić okno i ścianę przed przeciekaniem. Poza tym, parapet zewnętrzny, to swoistego rodzaju dekoracja, która stanowi element wykończeniowy całego domu. To właśnie dlatego też, parapety zewnętrzne powinny pasować do okien, ale także do drzwi oraz do koloru elewacji. Jeśli chodzi o materiał wykonania, to na zewnątrz można wybrać klasyczny parapet wykonany ze stali. Jest to sprawdzone i funkcjonalne rozwiązanie. Tego typu parapety cechują się przystępną ceną, ale są także odporne na działanie czynników zewnętrznych i w prosty sposób można je zamontować. Niemniej jednak na zewnątrz możemy także zdecydować się na montaż parapetów wykonanych z konglomeratu, z ceramiki lub z drewna.

Parapety wewnętrzne Bieruń

Jeśli mamy już dobrane parapety na zewnątrz, to teraz warto zastanowić się nad tym jak powinny prezentować się parapety wewnętrzne Bieruń. W tym przypadku także liczy się funkcjonalność, ale na początek warto zwrócić uwagę na materiał wykonania oraz na kolor parapetu. I znowu, jeśli stawiamy na sprawdzone oraz klasyczne rozwiązania, to parapety wewnętrzne wykonane z PCV będą jak najbardziej na miejscu. Jeśli mamy białe ramy okienne, to białe parapety wyprodukowane z tego samego tworzywa będą tworzyć całość. Do wyboru mamy również bardzo modne ostatnio parapety z płyt MDF. Ich kolorystykę można dopasować do stolarki okiennej, ale także do koloru mebli lub do koloru ścian.


Na firmę trafiłam szukając parapetów w pobliżu miejsca zamieszkania. Zdjęcia w internecie zawsze kolorowe, ale nie ma to jak zobaczyć towar na żywo. Nie było problemu żeby pożyczyć próbkę aby dopasować parapet do koloru okna...

Sylwia Jarosz

Bezproblemowy kontakt mailowy - określenie ceny, terminu. Po przyjeździe na miejsce towar przygotowany do odbioru. Pan pomógł załadować, doradził jak przewozić parapety. Podsumowując - konkretny człowiek, wąska specjalizacja, duza wiedza, dobre ceny. Pole

Przemek A.

Parapety są po prostu piękne i porównując do ofert konkurencji - tańsze. Biorąc pod uwagę cenę i jakość stwierdzam, że śmiało mogłyby być droższe i nadal bybyły warte tych pieniędzy.

Kamila N. - S.Zamów parapety od producenta Bielpar

Category

Parapety Wewnętrzne

Przeglądaj ofertę
Category

Parapety Zewnętrzne

Przeglądaj ofertę
Category

Akcesoria do parapetów

Przeglądaj ofertę