Miejsce, w którym znajdziesz idealne parapety i okna.
  biuro@bielpar.pl
Kupuj parapety w najlepszej cenie od producenta

Parapety Mikołów

Podczas wykańczania domu lub mieszkania należy zwrócić uwagę na elementy, które wpłyną na jego ostateczny wygląd. Parapety są integralną częścią okien i powinny być dobrane do ich stylu. Dobrze, żeby komponowały się również pod względem kolorystycznym. Nie jest istotne, z jakiego materiału zostały wykonane okna, najważniejsze, żeby parapety były do nich dobrze dopasowane. Odgrywają one funkcję dekoracyjną, ale również użytkową, dlatego materiał, z jakiego są wykonane, ma duże znaczenie.

Parapety zewnętrzne Mikołów

Parapety zewnętrzne powinny być dopasowane do elewacji, ale również do okien i drzwi. Ze względu na warunki atmosferyczne muszą być trwałe i odporne. Warto zastanowić się nad funkcjami, jakie mają spełniać. Podstawowym celem parapetu jest odprowadzanie nadmiaru wody. Chronią w ten sposób elewację przed powstawaniem zacieków i zapobiegają jej zawilgoceniu. Mogą być również dobrym miejscem na skrzynki lub doniczki z kwiatami.  Parapet zewnętrzny powinien być odporny na działanie promieni słonecznych, ale też wysokich i niskich temperatur. Taką funkcję spełniają wyroby ze stali. Są bardzo trwałe i trudno je uszkodzić. Są odporne na korozję i nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Duży wybór kolorystyczny pozwala na dobranie odpowiedniego parapetu dopasowanego do reszty budynku. Warto zdecydować się na rozwiązanie, które zagwarantuje bezproblemowe użytkowanie na lata bez konieczności konserwacji czy wymiany. 

Parapety wewnętrzne Mikołów

Wybór parapetów wewnętrznych jest bardzo duży. Powinny być uzupełnieniem aranżacji pomieszczeń, pełniąc funkcję dekoracyjną. Traktowane są często jako dodatkowe miejsce na przechowywanie ramek czy kwiatów doniczkowych. Są również elementem, który pomaga w odprowadzaniu ciepła z grzejników pod nim umieszczonych oraz zapobiega wzbijaniu się kurzu. Parapety wewnętrzne wykonuje się z konglomeratu, pcv lub płyty mdf. Dobrze dobrany spełni swoją funkcję w każdych warunkach. Do pomieszczeń narażonych na kontakt z wilgocią, parą czy możliwość zachlapania, jak łazienka czy kuchnia, warto wybrać konglomerat. Jest odporny i łatwy w pielęgnacji. Wytrzymałością cechują się też parapety z pcv. Są odporne na wilgoć i zabrudzenia. Świetnie imitują inne materiały, pozwalając zaaranżować wymarzone wnętrze. Równie dobrze sprawdzi się parapet z płyty mdf pokryty okleiną. Ma bogate wzornictwo i nie jest podatny na zarysowania i promieniowanie słoneczne.  


Kupiłem w tej firmie kolejny raz parapety (z konglomeratu). Dostawa odbyła się w ustalonym terminie, wszystkie parapety były wykonane dokładnie wg podanych wymiarów, odpowiednio zabezpieczone. Cena bardzo przystępna. Z poprzednimi (które już mam 6 lat nic

L F

Zamawialiśmy parapety. Zależało nam na czasie i faktycznie realizacja była ekspresowa! To na duży plus. Bardzo duży wybór kolorów więc mogliśmy dobrać pod kolor okien pasujące parapety na czym bardzo mi zależało. Świetne jest to że mają tak różne wymiary

Beata Nyderek

Świetna obsługa, perfekcyjne wykonanie wg zamówienia, terminowość. Nic dodać nic ująć.

Renata GibasZamów parapety od producenta Bielpar

Category

Parapety Wewnętrzne

Przeglądaj ofertę
Category

Parapety Zewnętrzne

Przeglądaj ofertę
Category

Akcesoria do parapetów

Przeglądaj ofertę