Miejsce, w którym znajdziesz idealne parapety i okna.
  biuro@bielpar.pl
Kupuj parapety w najlepszej cenie od producenta

Parapety Oświęcim

  Jesteś mieszkańcem Oświęcimia i szukasz solidnego producenta oraz sprzedawcy parapetów? Jeżeli zależy Ci na żywotnych produktach, które wytrzymają próbę czasu, to trafiłeś w dziesiątkę, ponieważ jesteśmy prawdziwymi ekspertami w tej branży. Naszą domeną jest produkcja oraz sprzedaż parapetów zewnętrznych oraz wewnętrznych, aczkolwiek nasz asortyment jest niezwykle szeroki. Oferujemy bowiem nie tylko parapety z konglomeratu, ale też parapety stalowe, MDF czy PCV. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy profesjonalizm i troskę o detale, toteż nasze parapety cechują się świetną jakością i atrakcyjnym wyglądem.   

Parapety zewnętrzne Oświęcim

  Parapety zewnętrzne to obligatoryjny element każdego nowoczesnego mieszkania. Oprócz funkcji dekoracyjnej odpowiadają one również za ochronę okien oraz pomieszczeń przed zawilgoceniem. Co więcej, umożliwiają skuteczny odpływ wody opadowej. Dobrze zamontowany parapet zewnętrzny pełni więc wiele rozmaitych funkcji i sprawia, że domownicy mogą czuć się w pełni bezpiecznie. Dzięki naszym parapetom zewnętrznym elewacja oraz ściany budynku będą chronione na tyle dobrze, że problemem nie będą nawet szczególnie obfite opady atmosferyczne. Równocześnie są one bardzo odporne na ewentualne zarysowania bądź pęknięcia, przez co ich zniszczenie jest mało prawdopodobne.   

Parapety wewnętrzne Oświęcim

  Parapety wewnętrzne umieszcza się we wnętrzu mieszkania głównie po to, by ciepło uchodzące z kaloryfera było odpowiednio kierunkowane. Spełniają one wiele przydatnych funkcji, albowiem umożliwiają osłonę grzejników i poprawiają komfort wszystkich domowników. Mogą być one wykorzystywane również jako dodatkowa półka do przetrzymywania niezbędnych drobiazgów. Parapety wewnętrzne kapitalnie spisują się także jako atrakcyjny dodatek do aranżacji wnętrza. Nasze produkty są bowiem na tyle estetyczne, że przyczyniają się polepszenia wyglądu pomieszczenia. Decydując się na zakup naszych parapetów, możesz być pewny, że dokonujesz dobrego i trafionego wyboru. 


Bardzo profesjonalna obsługa. Duży wybór parapetów. Terminową realizacja, fachowe doradztwo. Polecam gorąco.

Sebastian Kowalik

Parapety laminowane bardzo ładne szeroka gama kolorystyczna na realizację usługi 4 parapetów czekałem 2,5 tygodnia ale właściciel od razu wskazał możliwe terminy realizacji bardzo miła i fachowa obsługa parapety porządnie zapakowane po zamontowaniu prezen

dardar36

Przede wszystkim szybki termin realizacji w porównaniu do innych firm w Bielsku... duży wybór parapetów, wszystkie do obejrzenia na miejscu i co najważniejsze profesjonalne doradztwo, dziękuję serdecznie za pomoc :)

Agnieszka ZłotnikZamów parapety od producenta Bielpar

Category

Parapety Wewnętrzne

Przeglądaj ofertę
Category

Parapety Zewnętrzne

Przeglądaj ofertę
Category

Akcesoria do parapetów

Przeglądaj ofertę