Miejsce, w którym znajdziesz idealne parapety i okna.
  biuro@bielpar.pl
Kupuj parapety w najlepszej cenie od producenta

Parapety Pszczyna

   Szukasz firmy, której domeną jest produkowanie oraz sprzedawanie wysokiej jakości parapetów? Jeżeli cenisz sobie szczególnie wysoką jakość, to trafiłeś bardzo dobrze. Specjalizujemy się nie tylko w produkowaniu standardowych parapetów wewnętrznych i zewnętrznych, ale również produktów stalowych czy parapetów z konglomeratu. Spektrum naszych kompetencji jest bardzo szerokie, dzięki czemu jesteśmy prawdziwym potentatem w swojej branży. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, można być pewnym, iż nie odczuje się niechcianego niedosytu.   

Parapety zewnętrzne Pszczyna

   Oferowane przez nas parapety zewnętrzne to produkty absolutnie z najwyższej półki. Imponują one przede wszystkim ponadprzeciętną estetyką, aczkolwiek ich mocną stroną jest także funkcjonalność. Dzięki ich zastosowaniu możliwa jest skuteczna ochrona elewacji przed czynnikami zewnętrznymi i niechcianymi zniszczeniami, a także zabezpieczanie ścian budynku. Ich ważną zaletą jest fakt, że kapitalnie pasują do wszystkich okien bez wyjątku, gdyż są zgodne z obecnymi trendami. Nasze parapety zewnętrzne mogą dodatkowo podkreślić styl mieszkania i sprawić, że będzie ono robiło jeszcze bardziej imponujące wrażenie. Śmiało możemy więc stwierdzić, że oferowane przez nas parapety zewnętrzne pełnią znacznie więcej funkcji niż jedynie rolę dekoracyjną.   

Parapety wewnętrzne Pszczyna

   Naszą mocną stroną są również parapety wewnętrzne. Montuje się je we wnętrzu mieszkania, a odpowiednio ulokowane sprzyjają prawidłowemu przepływowi powietrza. Są one niezwykle ważnym elementem aranżacyjnym, gdyż sprawiają, że pomieszczenie staje się o wiele bardziej przytulne i niezwykle estetyczne. Co więcej, nasze parapety wewnętrzne są na tyle wytrzymałe, że świetnie sprawdzą się jako dodatkowa półka na dekoracje. Dzięki temu można je dowolnie ozdabiać i stawiać na nie swoje ulubione gadżety. Mieszkańcy Pszczyny, którzy szukają zarówno solidnych, jak i estetycznych parapetów, niewątpliwie powinni przejrzeć naszą ofertę, gdyż jesteśmy prawdziwym hegemonem w swojej branży. 


Właściciele są profesjonalistami w podejściu do obsługi Klienta - doradztwo, miły kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny. Z uwagi na Bardzo dużą odległość właściciel nagrał nam film z paletą kolorów które nas interesowały. Wykonanie perfekcyjnej parap

Olaxpompa 450

Zamówiłem parapety MDF. Co do trwałości to nie wiem :) bo dopiero zamontowane ale wszystko jak na razie jest ok. Polecam.

Krzysztof Zmij

Fantastyczna obsługa, wzorowy kontakt z klientem, ekspresowa wysyłka na sobotę. Naprawdę polecam!!!

Szymon WójciakZamów parapety od producenta Bielpar

Category

Parapety Wewnętrzne

Przeglądaj ofertę
Category

Parapety Zewnętrzne

Przeglądaj ofertę
Category

Akcesoria do parapetów

Przeglądaj ofertę