O nas

Historia powstania

Nasza firma powstała wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu jakie występuje na terenie, tak śląskim jak i czeskim, słowackim czy austriackim. Doszliśmy do wniosku, że na rynku brakuje parapetów bardzo wysokiej jakości. Pragniemy przedstawić Państwu najwyższej jakości produkty, które zadowolą najbardziej wysublimowane gusta. Ich jakość jest owocem wysokiej kultury technologicznej, opartej na współpracy z przodującymi firmami na tym rynku.

Co oferujemy?

W dążeniu do stabilnego rozwoju firmy Bielpar , staramy się dostarczać naszym Klientom jak największą paletę, najwyższej jakości produktów. Asortyment obejmuje pełny zakres parapetów – stalowe, aluminiowe, drewnopodobne, konglomeraty, granity, MDF oraz PCV.

Zapraszamy

ZESPÓŁ BIELPAR

Współpraca z nami

W związku z ciągłym rozwojem firmy BIELPAR – bardzo chętnie nawiążemy współpracę z hurtowniami, dystrybutorami , składami budowlanymi oraz wykonawcami. Oferujemy bardzo dogodne warunki. Nasze parapety to synonim najwyższej jakości produktów oraz adekwatnej ceny.

Obsługujemy zarówno małe, jak i duże inwestycje, wszelkie hurtownie budowlane, firmy remontowo-wykończeniowe, producentów stolarki okiennej, montażystów oraz klientów indywidualnych. W ramach współpracy z naszymi klientami oferujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo, dla stałych odbiorców proponujemy korzystne rabaty.

tel.: +48512136772
email: biuro@bielpar.pl

Kontakt