producent parapetów

PRODUCENT PARAPETÓW

By: | Tags: , , , , , , , | Komentarze: 0 | Kwiecień 17th, 2016

PRODUCENT PARAPETÓW, HURT I DETAL PARAPETÓW

Producent parapetów Bielpar
Krótki termin realizacji.
Fachowe doradztwo. Niskie ceny.
Kompleksowa obsługa firm i klientów indywidualnych.
Możliwość montażu wszystkich zamówionych towarów.

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania oraz zapoznania się z naszą ofertą.

Konglomerat Marmurowy

MDF
parapety ALU
parapety staloweDREWNOPODOBNE
Parapety stalowe w kolorach RAL
parapety KOMOROWE PCV
nakładki RENOWACYJNE

 


Hurtownia Parapetów BIELPAR

Pragniemy przedstawić Państwu wysokiej jakości parapety oraz produkty pochodne, które zadowolą najbardziej wysublimowane gusta. Ich jakość jest owocem wysokiej kultury technologicznej, opartej na współpracy z przodującymi firmami na polskim rynku. Staramy się by nasze parapety trafiały do klienta jak najszybciej.

Formularz Kontaktowy

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszej działalności lub interesuje Państwa nasza oferta produktowa – zapraszamy do uzupełnienia formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy można znaleźć na naszej głównej stronie https://bielpar.pl

Historia powstania

Nasza firma powstała wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu jakie występuje na terenie, tak śląskim jak i czeskim, słowackim czy austriackim. Doszliśmy do wniosku, że na rynku brakuje parapetów bardzo wysokiej jakości. Pragniemy przedstawić Państwu najwyższej jakości produkty, które zadowolą najbardziej wysublimowane gusta. Ich jakość jest owocem wysokiej kultury technologicznej, opartej na współpracy z przodującymi firmami na tym rynku.

Co oferujemy?

W dążeniu do stabilnego rozwoju firmy Bielpar , staramy się dostarczać naszym Klientom jak największą paletę, najwyższej jakości produktów. Asortyment obejmuje pełny zakres parapetów – stalowe, aluminiowe, drewnopodobne, konglomeraty, granity, MDF oraz PCV.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

ZESPÓŁ BIELPAR

Współpraca z nami

W związku z ciągłym rozwojem firmy BIELPAR – bardzo chętnie nawiążemy współpracę z hurtowniami, dystrybutorami , składami budowlanymi oraz wykonawcami. Oferujemy bardzo dogodne warunki. Nasze parapety to synonim najwyższej jakości produktów oraz adekwatnej ceny.

Obsługujemy zarówno małe, jak i duże inwestycje, wszelkie hurtownie budowlane, firmy remontowo-wykończeniowe, producentów stolarki okiennej, montażystów oraz klientów indywidualnych. W ramach współpracy z naszymi klientami oferujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo, dla stałych odbiorców proponujemy korzystne rabaty.

tel.: +48512136772
email: biuro@bielpar.pl