Miejsce, w którym znajdziesz idealne parapety i okna.
  biuro@bielpar.pl
Kupuj parapety w najlepszej cenie od producenta

Parapety Cieszyn

Wybór parapetów zewnętrznych i wewnętrznych na pierwszy rzut oka wydaje się być błahostką. Tymczasem, mnogość produktów dostępnych na rynku oraz ich różna funkcjonalność sprawia, że coraz więcej osób zastanawia się nad tym jaki dokładnie typ parapetu wybrać i na które parametry zwracać szczególną uwagę. 

Parapety zewnętrzne Cieszyn

Dobrej jakości parapety zewnętrzne Cieszyn, to takie, które będą odporne na działanie czynników zewnętrznych i które będą cechować się prostym montażem. Dobierając parapet na zewnątrz trzeba przyjrzeć się kilku aspektom. Przede wszystkim musimy zdecydować się na konkretny kolor. Jeśli mamy białą stolarkę i jeśli chcemy by parapet razem z oknem tworzył całość, to wybierzmy opcję wykonaną ze stali. Charakteryzuje się ona odpornością na działanie deszczu, śniegu i innych czynników. Stalowe parapety zewnętrzne Cieszyn można dopasować do każdego wymiaru okna. Wedle potrzeb mogą być one węższe lub szersze. Warto jednak zwrócić uwagę na to, by podczas montażu zachować odpowiedni spadek. Wszystko po to, by parapet chronił ścianę oraz okno przed zalaniem. Na zewnątrz sprawdzą się także parapety z kamienia oraz z ceramiki.

Parapety wewnętrzne Cieszyn

Jeśli mamy na myśli modne parapety wewnętrzne Cieszyn, to warto zwrócić uwagę na produkty wykonane z kamienia lub z drewna. Takie wersje cieszą sporym zainteresowaniem wśród różnych grup klientów. Parapety wewnętrzne z płyt MDF mogą mieć różnorodną kolorystykę i świetnie sprawdzą się na przykład we wnętrzu urządzonym w stylu skandynawskim. W takim wariancie odrobina drewna w naturalnym kolorze zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. Z kolei parapety wewnętrzne z konglomeratu sprawdzą się w kuchniach, jadalniach oraz w łazienkach. Kamień odporny jest na zarysowania i na zniszczenia, można go zaimpregnować i wtedy staje się wodoodporny. Co do kolorystki, to wszystko pozostaje w gestii klientów. Parapety wewnętrzne mogą być białe, ale mogą być także szare, granatowe czy nawet czerwone. Dużo zależy od tego na jaki materiał wykonania się zdecydujemy. 


Profesjonalna obsługa. Pan wszystko fajnie wytłumaczył i pomógł wybrać właściwe rozwiązanie. Spory wybór wzorów dla parapetów z MDF. Zamówienie miało dotrzeć w ciągu dwóch tygodni, ale było gotowe do odbioru w tydzień.

Tomasz Szyrner

Fachowe podejście do klienta, szybki termin realizacji, ceny bardzo przystępne. W dodatku na odbiór zamówienia właściciel specjalnie czekał na mnie po godzinach otwarcia. Bardzo polecam :-)

Kamil Czerwiński

Pełen profesjonalizm na każdej płaszczyźnie współpracy. Krótki czas oczekiwania, wiedza i wykonanie na wysokim poziomie. Przemiła atmosfera i rzetelna obsługa. Już dawno nie spotkałem się z tak wysokim poziomem świadczonej usługi. Polecam!!!

Michal ChrpZamów parapety od producenta Bielpar

Category

Parapety Wewnętrzne

Przeglądaj ofertę
Category

Parapety Zewnętrzne

Przeglądaj ofertę
Category

Akcesoria do parapetów

Przeglądaj ofertę