Miejsce, w którym znajdziesz idealny parapet.
  biuro@bielpar.pl
Kupuj parapety w najlepszej cenie od producenta

Parapety Czechowice-Dziedzice

Każdy z naszych parapetów, wewnętrzny czy też zewnętrzny wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, a wybierając odpowiedni surowiec kierujemy się zawsze aranżacją wnętrz i zastosowaniem parapetu w określonych warunkach. Szeroka oferta obejmuje parapety stalowe, pcv, z konglomeratu oraz z płyty mdf. Oprócz tego nasze parapety dostępne są w różnej kolorystyce, od klasycznej bieli poprzez beżowe, brązowe, szare, antracytowe, zielone czy też czarne, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć coś do swojego wnętrza. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, cały czas staramy się podnosić jakość naszych produktów, które od wielu lat cechuje wysoka trwałość i niezwykłe walory estetyczne. 

Parapety zewnętrzne Czechowice-Dziedzice

Parapety zewnętrzne przy pomocy swojej właściwej konstrukcji pozwalają na właściwe odprowadzanie wody z okien. Odpowiednio wykonany parapet zewnętrzny oprócz odpowiedniej jakości wykonania powinien charakteryzować się nowoczesnym wyglądem. Większość dostępnych parapetów charakteryzuje prosty montaż oraz wysoka odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Jeśli szukasz parapetu zewnętrznego, który spełni twoje oczekiwania, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Parapety wewnętrzne Czechowice-Dziedzice

Parapety wewnętrzne stanowią bardzo ważny element każdego z domowych pomieszczeń. Służą przede wszystkim podtrzymywaniu okien oraz skierowaniu nagrzanego powietrza przez kaloryfer we właściwą stronę, czyli do środka pomieszczenia. Są również bardzo ważne w sytuacji kiedy pada deszcz, a okno pozostanie otwarte, bowiem wówczas pełnią funkcję przeszkody. Równie ważna pozostaje kwestia wyglądu, czyli wrażeń estetycznych, które parapet ma wnieść do domu. Odpowiedni wybór parapetu, który współgra z wnętrzem i pasuje do niego aranżacyjnie jest bardzo ważny i może stanowić bardzo ciekawy akcent całego wystroju w mieszkaniu. Należy jednak pamiętać, że na wybór parapetu należy zdecydować się jeszcze przed etapem tynkowania danego pomieszczenia.


Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Szybka realizacja zamówienia. Dobre ceny. Jestem zadowolony i polecam ????

Skipper Romek

Współpraca z firmą Bielpar, to przyjemność. Profesjonalna fachowa obsługa, doradztwo. Rewelacyjny kontakt z klientem. Parapety pierwsza klasa.

Michał Mosz

Zdecydowanie POLECAM! Sama zgłosiłam się do firmy Bielpar z polecenia, nie zawiodłam się. Oferta została przesłana w godzinę, zamówienie przyjęte w 15 minut, same parapety miałam w domu już po 2 dniach - docięte na wymiar :) bardzo miła obsługa.

Aneta J.Zamów parapety od producenta Bielpar

Category

Parapety Wewnętrzne

Przeglądaj ofertę
Category

Parapety Zewnętrzne

Przeglądaj ofertę
Category

Akcesoria do parapetów

Przeglądaj ofertę