Miejsce, w którym znajdziesz idealne parapety i okna.
  biuro@bielpar.pl
Kupuj parapety w najlepszej cenie od producenta

Parapety Imielin

Każdy z oferowanych przez nas parapetów, wewnętrzny jak i zewnętrzny wykonany jest ze sprawdzonych materiałów najwyższej jakości, a wybierając odpowiedni surowiec kierujemy się zawsze aranżacją wnętrz i zastosowaniem parapetu w określonych warunkach. Dobór odpowiednich surowców zawsze opiera się na późniejszym zastosowaniu parapetu danych warunkach. W naszej szerokiej ofercie znajdują się parapety stalowe, pcv, konglomeratowe oraz mdf. Dodatkowo nasze parapety dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, od klasycznej bieli po beż, brąz, szarość, antracyt, zieleń czy czerń, dzięki czemu każdy ma okazję znaleźć coś dla siebie .Starając się sprostać potrzebom naszych klientów , nieustannie dążymy do podnoszenia jakości naszych produktów, które na przestrzeni lat charakteryzują się dużą trwałością i odpowiednimi walorami estetycznymi.

Parapety zewnętrzne Imielin

Parapet zewnętrzny dzięki odpowiedniej konstrukcji umożliwia prawidłowe odprowadzanie wody z powierzchni okna. Profesjonalnie wykonany parapet oprócz odpowiedniej jakości wykonania powinien charakteryzować się nowoczesnym wyglądem. Większość dostępnych parapetów zewnętrznych cechuje się łatwością w montażu oraz dużą odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne. takie jak np. deszcz lub promienie UV. Jeśli szukasz parapetu zewnętrznego, który spełni Twoje oczekiwania, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Parapety wewnętrzne Imielin

Parapety wewnętrzne to bardzo ważny element każdej przestrzeni mieszkalnej. Służą głównie do podparcia okien i skierowania ogrzanego powietrza przez kaloryfery we właściwym kierunku, czyli do środka pomieszczenia. Ponadto, jeśli pada deszcz, a okno jest otwarte, działa jak przeszkoda, co jest bardzo ważne. Równie ważny jest temat wyglądu, czyli wrażenie estetyczne, jakie parapet powinien wnosić do domu. Właściwy dobór parapetów współgrających z wnętrzem i pasujących do aranżacji jest bardzo ważny i może być wyjątkowym akcentem dla całościowego wystroju mieszkania. Warto jednak pamiętać, iż wyboru parapetów należy dokonać przed tynkowaniem oraz malowaniem konkretnego pomieszczenia.


Naprawdę z całego serca polecam. Parapet jest piękny, dobrze wykonany. Kontakt z firmą rewelacyjny. Czas wykonania parapetu na zamówienie miał wynosić dwa tygodnie, wyrobili się w tydzień razem z dostawą. Błyskawicznie. Kolejne parapety na pewno będę u wa

Lola Lola

Znakomite wykonanie parapetów - wszystko wg ustaleń. Przemiła obsługa :) POLECAM

Sabina Poniewierska

Zamówienie zrealizowane zgodnie z ustaleniami, szybko i bezproblemowo. Pomoc przy załadunku oraz zabezpieczeniu parapetów. Polecam!

B BZamów parapety od producenta Bielpar

Category

Parapety Wewnętrzne

Przeglądaj ofertę
Category

Parapety Zewnętrzne

Przeglądaj ofertę
Category

Akcesoria do parapetów

Przeglądaj ofertę