Miejsce, w którym znajdziesz idealne parapety i okna.
  biuro@bielpar.pl
Kupuj parapety w najlepszej cenie od producenta

Parapety Jastrzębie-Zdrój

Wszystkie nasze parapety wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, które są dokładnie sprawdzane pod względem późniejszego funkcjonowania parapetu w określonych warunkach. Dostępny asortyment obejmuje parapety stalowe, mdf, pcv oraz z konglomeratu. Nasza oferta parapetów dostępna jest w różnej kolorystyce, zaczynając od klasycznej bieli, poprzez brąz i beż, a kończąc na wyjątkowej czerni. Bezustannie staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów i ulepszać jakość naszych produktów, które w opinii wielu klientów cechuje wieloletnia trwałość i estetyczny wygląd. 

Parapety zewnętrzne Jastrzębie-Zdrój

Parapety zewnętrzne odpowiadają za właściwe odprowadzenie wody z okien, a jest to możliwe dzięki prawidłowej konstrukcji. Optymalnie stworzony parapet zewnętrzny oprócz określonej jakości wykonania musi odznaczać się niebanalnym wyglądem. Większa część dostępnych w naszym sklepie parapetów jest łatwa w montażu, a użycie wysokiej jakości materiałów gwarantuje wysoką odporność na działanie czynników zewnętrznych, jak np. deszcz czy promieniowanie UV. Zatem jeśli jesteś w trakcie poszukiwań parapetu zewnętrznego, który sprosta twoim potrzebom, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Parapety wewnętrzne Jastrzębie-Zdrój

Parapety wewnętrzne mogą być kluczowym elementem w każdym domowym pomieszczeniu. Ich główna funkcja sprowadza się do podtrzymywania okien, a także skierowania nagrzanego powietrza z grzejnika do środka pomieszczenia. Są również nieocenione w momencie kiedy na zewnątrz pada deszcz lub śnieg, a okno pozostało otwarte, bowiem wówczas stanowi pewną przeszkodę. Coraz ważniejsze jest także kwestia wyglądu i wrażenia estetyczne, które parapet może dostarczyć wnętrzom mieszkania. Właściwie dobrany parapet, który dopełnia się z wnętrzem i pasuje do całej aranżacji jest bardzo istotny i może być doskonałym podkreśleniem ogólnego wystroju w domu. Warto jednak pamiętać, iż decyzję co do parapetu wewnętrznego należy podjąć jeszcze przed rozpoczęciem tynkowania.


Drugi raz zamówiłam parapety z konglomeratu w tej firmie. Miła i fachowa obsługa, ekspresowa realizacja, parapety odpowiednio zabezpieczone, pomoc przy załadunku, a do tego ceny bezkonkurencyjne. Warto było jeździć z sąsiedniego województwa (pozdrawiam z

Katl706

Świetna obsługa, profesjonalne doradzanie i bardzo szybki termin realizacji zamówionych parapetów. 10 gwiazdek!

Beata Zioberczyk

Polecam, współpraca świetna, realizacja solidna i terminowa, a nawet przed czasem! :)

Klaudia JędrzejczykZamów parapety od producenta Bielpar

Category

Parapety Wewnętrzne

Przeglądaj ofertę
Category

Parapety Zewnętrzne

Przeglądaj ofertę
Category

Akcesoria do parapetów

Przeglądaj ofertę